Tehniline valve

Täisteenus

Nord Security patrullekipaaž reageerib igale objektil juhtimiskeskusesse saabunud häirele. Häire põhjust saadetakse kontrollima alati kõige lähemal viibiv vaba ekipaaž. Häirest informeeritakse valveobjekti kontaktisikuid ning vajadusel politseid ja päästeteenistust. Kui häire on tekitatud juhuslikult siis on kliendil võimalik häire tühistada salasõnaga 1 minuti jooksul. Häiretele väljasõidud on arvestatud teenuse kuutasu sisse, v.a valehäiretele reageerimine.

 

Kombiteenus

Häiressignaali saabudes juhtimiskeskusesse võetakse ühendust kliendiga kes otsustab kas soovib saata patrullekipaaži objekti kontrollima. Juhul kui kliendi või kontaktisikuga ei õnnestu 3 minuti jooksul ühendust saada saadetakse patrullekipaaž automaatselt objekti kontrollima.
Kui olukord nõuab siis informeeritakse politseid ja päästeteenistust. Juhul kui tegemist oli valehäirega on kliendil võimalik kolme minuti jooksul salasõnaga tühistada. Kombineeritud teenuse puhul on patrullekipaaži väljasõidud eraldi tasu eest, mis ei ole arvestatud kliendi kuutasu sisse.

Valveseadmete paigaldus ja hooldus

 Paigaldame ja hooldame kõige enam levinud valve- ja videovalvesüsteeme.

Küsi pakkumist

Tulekahjusüsteemide paigaldus ja hooldus(ATS)

 

Automaatne tulekahjusignalisatsioonisüsteem (edaspidi ATS) — süsteem, mis annab automaatselt teate tekkivast tulekahjust, samuti oma töövalmidust ohustavast rikkest . Paigaldame ja hooldame konventsionaalseid ning adresseeritavaid tulekahjusignalisatsiooni süsteeme.

Mehitatud valve

Tulenevalt valveobjekti spetsiifikast osutuvad tehnilised lahendused vahest ebapiisavaks, et tagada valveobjektil turvalisust. Sellistes olukordades soovitame kombineerida tehnilist valveteenust mehitatud valvega. Väljaselgitamaks parimat lahendust teie valveobjektile küsige tasuta konsultatsiooni meie müügimeeskonnalt.

Administraatori teenus

 

Administraatori teenus on mõeldud klientidele kellel on kõrgendatud ootused klienditeenendusele. Lisa väärtusena omavad meie administraatorid ka teadmisi turvatööst ja esmaabist.

Isikukaitse

 

Meie eriväljaõppega meeskond omab pikaldast töökogemust isikukaitse vallas. Iga klient on erinev ja sellest tulenevalt ka lahendused mida pakume kliendi turvalisuse tagamiseks. Võtke ühendust meie meeskonnaga ja leiame Teile parima lahenduse!

Patrullteenus

 

Teenuse kirjeldus…

Ürituste turvalisus

 

Nord Security pakub mehitatud valveteenust sündmustele, ettevõtete suvepäevadele, kontserditele ja spordiüritustele.

Liiklus-ja parkimiskorraldus

 

Liikluse- ja parkimisekorraldus

Valveseadmete rent

 

Objektid mis vajavad tähtajaliselt või määramata ajaks valveseadmeid pakub Nord Security OÜ valveseadmete renditeenust. Rentida saab valve- ja videovalvesüsteeme.  

Videovalve korteriühistutele

Teenuse kirjeldus…